Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Asansöre Sıkışan Çocuğu İtfaiye Kurtardı

Asansöre Sıkışan Çocuğu İtfaiye Kurtardı
İzmit’te, yukarı çıkmak için ablasıyla asansöre binen 3 yaşındaki Sümeyye Eroğlu’nun ayağı, duvar ile kabin arasına sıkıştı. İtfaiye ekipleri tarafından kurtarılan ve ayağı incindiği belirlenen minik Sümeyye, hastanede tedaviye alındı.

 

Olay, akşam saatlerinde, Körfez Mahallesi Kahya Kadın Caddesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Sümeyye Eroğlu, 8 yaşındaki ablası ile yukarı çıkmak için anansöre bindi. Hareket eden ve kabin için koruması olmayan asansörde minik Sümeyye, ayağını duvara sürttü. Bu sırada küçük kızın sağ ayağı, duvarla kabin arasına sıkıştı. Çığlıklar atan Sümeyye Eroğlu’nun sesini duyan apartman sakinleri, küçük kızı kurtarmak için asansörün kapısını açtı. Asansörün hareket etmesi durumunda küçük kızın ayağının zarar görebileceği ihtimali üzerine itfaiyeden yardım istendi. Kısa sürede olay yerine ulaşan itfaiye ekibi, küçük kızın ayağını sıkıştığı yerden kurtardı. 
 
Sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan  Sümeyye Eroğlu’nun ayağının incindiği tespit edildi.
 

Yayın Tarihi : 19.04.2016 : 23:31

Etiketler : Ayağı    Asansöre    Sıkışan    Küçük    Kızı    İtfaiye    Kurtardı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4236
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN