Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Evlilik Sorusuna Yanıt Verdi

Evlilik Sorusuna Yanıt Verdi
Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında açıklamalar yaptı.

 

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya çifti birlikte rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süredir aşk yaşayan Sarıkaya ile Bürsin çifti ilişkileri ile ilgili ilk kez konuştu. 
 
 
Serenay Sarıkaya, kendilerine yöneltilen "Birlikte bir projede yer alacak mısınız" sorusuna, "Uzun zamandır hazırlandığımız bir proje var. Netleşince zaten gerekli açıklamalar yapılacak" derken, Kerem Bürsin de "Dizi çalışmaları devam ediyor. Bir grup çalışması oldu. Hikaye bizden çıktı. Bakalım nasıl olacak" diye konuştu.
 
 
"Kimseyi Rakip Görmüyorum"
 
Kerem Bürsin kendisi gibi bir giyim firmasının reklam yüzü olan rol alan "Çağatay Ulusoy'u kendinize rakip görüyor musunuz" yönündeki soruya "Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte.Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun" dedi.
 
 
Evlilik Açıklaması
 
Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya hayranlarınının en merak ettiği konulardan biri de hiç şüphesiz ünlü çiftin evlilik düşünüp düşünmediği. Bürsin evlilikle ilgili sorulara, "Evlilik ciddi bir şey. Biz şu an gayet memnunuz" diyerek henüz nikah masasına oturmayı düşünmediklerini söyledi.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 19.04.2016 : 11:51

Etiketler : evlilik    çağatay ulusoy    serenay sarıkaya    ünlü    kerem bürsin    reklam    kampanya    kot    genç    aşk    ne zaman evlenecekler       


Yorumlar

5934
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN