Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hipodrom’da Kermes

Hipodrom’da Kermes
Buca Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Işılay Saygın tarafından 2007 yılında kurulan Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi’nin öğretmen ve kursiyerleri Hipodrom’da kermes standı açtı.

 

 
Kurs öğretmen ve öğrencilerinin kuyumculuk, takı tasarım ve dekoratif ev aksesuarları kurslarında üretilen sanat eserini aratmayan ürünler için Türkiye Jokey Kulübü İzmir Şirinyer Hipodromu stand tahsis etti. Bu hafta ilk kez kurulan sergi her hafta pazar günleri açılacak.
 
Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi Kurs Öğretmeni Remziye Erdem, eğitimlerin ücretsiz verildiğini, kendilerine sağlanan bu olanak için Işılay Saygın ve TJK Yönetim Kurulu’na teşekkür ettiklerini söyledi. Şirinyer Hipodromu Protokol ve Halkla İlişkiler Şefi Mefküre Tokgöz de “Hipodromda halka, yarışseverlere yönelik sosyal olarak bir çok düzenleme yapıldı. İnsanları buraya çekmek ve geldiklerin de güzel vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile çocuklardan yetişkinlere, yediden yetmişe herkes için adımlar atıldı. Hipodromumuz yalnızca at yarışı meraklılarının değil, piknik alanlarımızla 500 metre karelik çocuk oyun parkımız ve içerisinde yer alan interaktif oyun grupları ve Pony atlarımız ile gerek çocukların gerek ise ailelerin doğayla iç içe zaman geçirmek isteyenlerin de buluşma adresi haline dönüştü. Her Pazar canlı çocuk tiyatrosu etkinliğimiz ve çeşitli etkinliklerimiz de devam edecek" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 18.04.2016 : 12:20

Etiketler : Hipodromda    Kermes    Bölge   


Yorumlar

2218
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN