Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Düşme Potasıyla Bağlantımız Kesildi'

'Düşme Potasıyla Bağlantımız Kesildi'
Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Galatasaray karşısında alınan 4-2’lik galibiyetinden ardından yaptığı açıklamada, "Bu maçta da görüldüğü gibi Fenerbahçe’yi yendiğimiz gibi bugün de önemli bir galibiyet aldık. Düşme potasıyla bağlantımız kesilmiş durumda" dedi.

 

 
Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, maç sonrasında yaptığı değerlendirmede haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi. Antalyaspor’un büyük takımlara karşı iyi mücadele ettiğini belirten Gencer, "Biz büyük takımlara karşı gayet iyi futbol oynuyoruz. Galatasaray galibiyetinden sonra, her şeyden önce, aşağıyla, düşme potasıyla bağlantımız kesilmiş durumda. Galatasaray eksik olmasına rağmen, bazı hakem hatalarına rağmen Antalyaspor haklı bir galibiyet almıştır. Bugünden itibaren hazlı şekilde çalışmalara başlayacağız. Bu maçta da görüldüğü gibi Fenerbahçe’yi yendiğimiz gibi bugün de önemli bir galibiyet aldık" dedi.
 
Taraftarın da maça ilgi gösterdiğini anlatan Gencer, "En önemlisi 2 yıl önce 1250 kişi seyirci ortalamasıyla oynarken bugün 20-25 bin kişilik bir seyirci ortalaması yakaladık.
 
Bu yıl ligdeki konumumuz bize yakışmasa da çok çalışarak bunu seneye düzelteceğiz. Antalyaspor’un tek eksiği vardı, bu da bir futbol şehri olmasıydı. Bu yıl bunu yakaladık" dedi.

Yayın Tarihi : 16.04.2016 : 19:11

Etiketler : Antalyaspor    Başkanı    Gencer    Düşme    Potasıyla    Bağlantımız    Kesildi    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7963
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN