Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Almanya’da Bir Türk Bıçaklandı

Almanya’da Bir Türk Bıçaklandı
Edinilen bilgiye göre olay Güney Almanya`da Bavaria’ya bağlı olan Kaufbeuren şehrinde meydana geldi.

 

 
Sigara içme yasağının olduğu barda sigara içmek isteyen 49 yaşındaki bir Kazakistanlı ile barda çalışan kadın personel tartışmaya başladı. Tartışma bar dışına da taşınca, 23 yaşındaki Devran Hazal ve arkadaşları müdahale etmek istedi. Kazakistanlı vatandaş Devran Hazal’ı bir çok yerinden bıçaklayarak kaçtı.
 
Kaçan zanlı polis tarafından gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan Kazakistanlı tutuklanırken hastaneye kaldırılan Devran Hazal hayatını kaybetti.
 
HAZAL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
 
Devran Hazal için Ulu Cami’nde kılınan cenaze namazına katılım çok yoğun oldu. Hazal’ın ailesi, akrabaları ve arkadaşları son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Baba Diyattin Hazal taziyeleri kabul etti. Cenazenin Erzurum’da toprağa verileceği belirtildi.
 
CENAZE TÖRENİ GÜNÜ, SÖZ KESİLECEKTİ
 
Devran’ın ağabeyi Güven Hazal, çok üzgün olduklarını belirterek, Kardeşime kız istemeye gidecektik bugün, söz kesecektik dedi.
 
HAZAL İÇİN BAR ÖNÜNE ÇİÇEK BIRAKTILAR
 
Devran Hazal’ın sevdikleri olayın meydana geldiği bar önüne çiçekler bıraktı, mumlar yaktı. Devran`ın arkadaşları sosyal medyada açtıkları sayfada kısa sürede 5 bin 800`ü bulan takipçileri ile üzüntülerini paylaştı, sanığa öfkelerini yazdı.
 
Paylaşımlarda, tartışmaya kayıtsız kalmaması nedeni ile Devran arkadaşları tarafından ’büyük Kahraman’ olarak tanımlandı.
 
Ayrıca arkadaşları belediyeye başvurarak Mayıs ayında Devran`ın da ailesinin izniyle şiddete karşı bir protesto yürüyüşü düzenleyecek.

Yayın Tarihi : 16.04.2016 : 10:27

Etiketler : Almanyada    Tartışmaya    Müdahale    Eden    Türk    Genci    Bıçaklanarak    Öldürüldü    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4451
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN