Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'in Eski Başkanının Torunu Forbes'e Kapak Oldu

İzmir'in Eski Başkanının Torunu Forbes'e Kapak Oldu
İzmir'in eski Belediye Başkanı Osman Kibar'ın torununu, Amerikan iş dergisi Forbes 10 Mayıs’taki kapağına taşıdı.

 

İzmir doğumlu, Robert Koleji mezunu 45 yaşındaki Osman Kibar’ı, Amerikan iş dergisi Forbes 10 Mayıs’taki kapağına taşıdı.
 
“Bu adam yaşlandırmayı durdurabilir mi” başlıklı haberde, San Diego merkezli 12 milyar dolar değerindeki biyoteknoloji şirketi Samumed’in kurucusu ve CEO’su Kibar’ın amacının yaşlanmayı tersine çevirmek olduğu belirtildi.
 
Kibar ayrıca 1964 yılında İzmir Belediye Başkanlığı'na seçilen ve 9 yıl boyunca bu görevi yürüten Osman Kibar'ın torunu... 
 
 
Haberde, Kibar’ın pokerdeki başarıları da şöyle anlatıldı:
 
“Eğer Google’da Osman Kibar’ın adını yazarsanız, poker oynarken çekilen fotoğraflarını bulacaksınız. Profesyonel oyuncu olmamasına rağmen, 2006’da ilk poker turnuvasını kazandı, bir yıl sonra Las Vegas’ta 3 bin oyuncunun katıldığı Dünya Poker Şampiyonası’nda ikinci oldu.” Pokeri bırakan Kibar’ın 2008’de kurduğu ve 4 milyar dolarlık hissesinin sahibi olduğu Samumed şirketinin yaşlanmayı önleyecek tıbbi keşiflerin peşinde olduğu vurgulandı. Şirketin üzerinde çalıştığı ilaçlardan biri de kel erkeklerde tekrar saç çıkmasını, beyaz saçların orijinal rengine dönmesini hedefliyor.Dergi, Robert Koleji’nden arkadaşlarının da olduğu 120 kişiyle çalışan Kibar’ın 1.5 yılda ilk ilaçlarının sonuçlarının görüleceğini yazdı.

Yayın Tarihi : 14.04.2016 : 12:35

Etiketler : haber    haberler    osman kibar    forbes    kapak oldu    izmir    izmir eski belediye başkanı    amerika    abd    dergi    kanalben    ben tv       


Yorumlar

2601
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN