Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Apartmanda Yangın Paniği

Apartmanda Yangın Paniği
Kayseri'de 3 katlı binan altındaki elektrikli ev eşyası tamiri yapılan işyerinde çıkan yangın korkuya neden oldu. Yangın sonucu işyeri kullanılmaz hale geldi, binadaki 3 dairede de hasar oluştu.

 

Merkez Kocasinan İlçesi Sahabiye Mahallesi Mete Caddesi Satoğlu Sokak’taki 3 katlı Mevlana Apartmanı’nın girişindeki elektrikli ev eşyası tamiri yapılan işyerinde saat 11.00 sıralarında bir patlamanın ardından dumanlar yükseldi. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis, 112 Acil servis ve doğalgaz müdahale ekipleri gönderildi. Polis şerit çekerek güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri de yangına müdahalede bulundu. İtfaiyenin yaklaşık bir saatlik çalışması sonucu yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. Binada bulunan 6 dairede oturanlar ise tahliye edildi. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı, ancak yangının çıktığı işyeri kullanılmaz hale geldi ve binadaki 3 dairede de hasar oluştu. Olay Yeri İnceleme ekipleri, yangının söndürülmesinin ardından araştırma yaptı. Polis, yangınla ilgili soruşturma başlattı. Yangının çıkış nedeninin, yapılacak inceleme sonucu netlik kazanacağı bildirildi.
 
İşyeri sahibi 32 yaşındaki Yusuf Özbaşı, işyeri komşusu bir esnaf arkadaşının kahve içmek için kendisini davet ettiğini, işyerinden ayrıldıktan 10 dakika sonra ise bir patlama sesi duyduklarını ve dumanların yükseldiğini gördüklerini söyledi. Özbaşı, "Yangının, elektrikli ev eşyası tamiri yaptığımız işyerimizde elektrik kontağından çıktığını tahmin ediyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 13.04.2016 : 13:02

Etiketler : Apartmanda    Yangın    Paniği    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5988
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN