Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Game of Thrones'tan Yeni Fragman

Fenomen dizi ‘Game of Thrones’un merakla beklenen altıncı sezonuna günler kala, neredeyse tüm karakterlerin yer aldığı yeni bir fragman daha yayınlandı.

 

Beşinci sezonuna da kafa karıştırıcı bir final bölümüyle veda eden dizinin altıncı sezonuyla ilgili birçok teori konuşulurken, 24 Nisan’da başlayacak yeni sezon öncesi yayınlanan sinopsis, final bölümünde saldırıya uğrayan Jon Snow’a dair soru işaretlerini ortadan kaldırmıştı.
 
Snow’un öldüğü “Jon Snow ölür. Daenerys güçlü bir adamla tanışır. Cersei kız kardeşini tekrar görür” sözleriyle sinopsiste görülmüştü.
 
‘Savaş yoğunluklu ve epey gergin’ geçmesi beklenen yeni sezona dair yayınlanan son fragman, bu yöndeki teorileri doğrularcasına ilerliyor.
 
Diziden geçtiğimiz günlerde ayrıntılı bir fragman yayınlanmış, ‘Hall of Faces’ isimli başka bir videoda ise ölen karakterlerle birlikte beklenmedik isimlerin yüzleri karşımıza çıkmıştı.

Yayın Tarihi : 12.04.2016 : 11:02

Etiketler : Hall of Face    Fenomen dizi    Game of Thrones    ünlü    6. sezon    Jon Snow    24 Nisan    Cersei    altıncı sezon   


Yorumlar

2083
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN