Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fox'un Bebeğinin Babası Kim?

Fox'un Bebeğinin Babası Kim?
Güzel oyuncu Megan Fox'tan beklenmedik sürpriz! Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında kocası Brian Austin Green ile ayrılacaklarını açıklayan Fox, dün gece katıldığı etkinlikte hamile haliyle görenleri şaşırttı.

 

Bir süre önce sokakta görüntülenen ve "hamile mi yoksa" söylentilerine yol açan 29 yaşındaki Fox'un giderek büyüyen karnı tüm söylentilere son noktayı koydu.
 
 
Los Angeles'teki CinemaCon gecesine Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar) filmindeki rol arkadaşı Will Arnett ile katılan Fox'un hamileliği gecenin en çok konuşulan konusu haline geldi.
 
Her ne kadar güzel oyuncu hamileliğini resmi olarak doğrulamasa da görüntüsü bütün gerçeği kuşkuya yer bırakmayacak şekilde ortaya seriyor.
 
 
Fox, bebeğin babasının kimliğini şimdilik sır gibi saklıyor. Ama birçok kişiye göre Fox'un üçüncü çocuğunun babası da boşanmak üzere olduğu eşi Brian Austin Green...
 
Fox ile beş yıllık kocası 42 yaşındaki Brian Austin Green, 2015 yılının Ağustos ayında boşanacaklarını açıklamıştı.
 
3 yaşında Noah ve 2 yaşında Bodhi adlı iki çocukları olan çift, ayrılık kararına rağmen sık sık görüşüyorlardı.
 
 
Brian Austin Green, karısı Fox'tan nafaka talep etmişti. 5 yıllık evliliğin ardından yollarını ayırma kararı alan çiftin boşanma davası halen devam ediyor.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 12.04.2016 : 10:18

Etiketler : Megan Fox    ünlü    Brian Austin Green    kocası    hamile       


Yorumlar

9736
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN