Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türk Yıldızları’ndan Muhteşem Gösteri

Türk Yıldızları’ndan Muhteşem Gösteri
Şanlıurfa’nın düşman işgalinin kurtuluşunun 96’ncı yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türk Yıldızları gösterisi aralarında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’ın da bulunduğu izleyiciler tarafından ilgiyle izlendi.

 

Kentin düşman işgalinin kurtuluşunun 96’ncı yıl dönümü etkinliklerinde Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı Türk Yıldızları Akrobasi Timi eski havaalanında bir gösteri yaptı. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı otobüslerle kent merkezinden ücretsiz olarak eski havaalanına taşınan vatandaşlar, Türk Yıldızları’nın gösterisini ilgiyle izledi. Hava muhalefeti yüzünden gecikmeli olarak başlayan gösteriyi izleyen vatandaşlar, fotoğraf çekti.
 
Gösteriyi vatandaşlarla birlikte izleyen Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, kentin düşman işgalinden kurtuluşunu kutlayarak, "Bugün bu bayrağa, birliğimize, düzenimize ve beraberliğimize kast edenlere bir kez daha diyoruz ki siz Urfa’nın neden Şanlı, Maraş’ın neden Kahraman, Antep’in neden Gazi olduğunu unuttunuz ama gerekirse size bunu yine hatırlatırız" dedi.

Yayın Tarihi : 10.04.2016 : 16:59

Etiketler : Türk    Yıldızlarından    Şanlıurfada    Muhteşem    Gösteri    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4627
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN