Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kutlamalara Geniş Güvenlik Önlemi

Kutlamalara Geniş Güvenlik Önlemi
Denizli’de Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171’inci yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Bayramı kutlamaları, Gaziantep’te bir işyerinden 6 polis tören kıyafetinin çalınması nedeniyle olası bir terör olayına karşı geniş güvenlik önlemleri altında yapıldı.

 

Denizli Valiliği Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törende geniş güvenlik önlemleri dikkat çekti. Çelenklerin konulacağı alanın tamamı bariyerlerle çevrilerek, olası terör eylemleri ve sahte polislere karşı önlem alındı. Gaziantep’te 6 polis tören kıyafetinin çalınması nedeniyle Denizli’deki çelenk sunma töreninde polis kıyafeti ile olası eylem yapma ihtimalini göz önünde tutarak önlemlerin en üst seviyeye çıkarıldığı öğrenildi. Sivil polisler ve bomba uzmanı polislerde tören alanının çevresinde önlem aldı. Denizli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Emniyet Müdür Yardımcıları, şube müdürleri ve polis memurlarının katıldığı tören çelenk sunulmasıyla başladı. Müdür Namal, anıta çelenk koyduktan sonra tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.
 
Müdür Namal, Denizli’nin huzurlu bir kent olduğunu belirterek, "Teşkilatımızın 171. kuruluşunu kutladık. Bu yılki etkinliklerimizi daha çok şehitlerimi anma ve onlarla daha fazla birlikte olma şeklinde yapıyoruz. Her zaman yanımızda olan ve desteğini esirgemeyen halkımıza teşekkür ederiz" dedi.

Yayın Tarihi : 10.04.2016 : 12:13

Etiketler : Denizlide    Polis    Bayramı    Kutlamasında    Geniş    Önlemi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5432
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN