Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türk Polis Teşkilatı'na Kutlama

Türk Polis Teşkilatı'na Kutlama
Türk Polis Teşkilatı’nın 171.Kuruluş Yıl Dönümü Taksim’de Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen törenle kutlandı.

 

Törene, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Polis Okulu müdürleri, il emniyet müdür yardımcıları, ilçe emniyet müdürleri, şube müdürleri ile polis meslek yüksekokulu öğrencileri katıldı. Cumhuriyet Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başlayan törende, şehitler için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan şeref defterini imzaladı. Çalışkan tören defterine şunları yazdı:
 
"Polisimiz, cumhuriyetimizi, laik ve demokratik devlet yapımızı, koruma-kollama yönündeki kararlığından asla vazgeçmeyecektir. İlkelerinin ışığında halkımıza kaliteli hizmet verme yarışına hiç durmadan devam edeceğine, teşkilatım adına bir kez daha ifade ederek, aziz hatıran önünde saygıyla eğiliyoruz. Bütün bu teşkilata hizmeti geçmiş bütün mensuplarımızı minnetle saygıyla anıyorum. Şehitlerimizi rahmetle anıyorum."
 
 
100 YENİ MOTOSİKLET VE 27 ARAÇ HİZMETE GİRDİ
Törenin ardından Emniyet Müdürü Çalışkan ve beraberindekiler İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesine yeni katılan 100 motosiklet ve 24 aracı, kurdele keserek hizmete soktu. Kurdele kesilmesinin ardından yeni araçlar siren çalarak İstanbul sokaklarına dağıldı.

Yayın Tarihi : 10.04.2016 : 11:48

Etiketler : Türk    Polis    Teşkilatının    Kuruluş    Yıl    Dönümü    Taksimde    Kutlandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4006
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN