Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bıçağı 22 Kez Saplamış

Bıçağı 22 Kez Saplamış
Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti’ndeki Niederkassel kentinde, annesi Fatma Arık’ı (69) bıçakla öldürdüğü gerekçesiyle aranan Serdal Arık (32) yakalandı. Cinayetten sonra kaçarak izini kaybettiren Serdal Arık’ın Siegburg kentinde yakalandığı bildirildi. Eşkâlinden tanıyan bir kişinin polisi araması üzerine cinayet zanlısı Arık, Frankfurter caddesinde direnmeden teslim oldu. Bu arada cinayetle ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

 

 
7 Nisan Perşembe günü annesi oturma odasında sabah namazını kıldığı sırada Serdal Arık’ın bıçağı 22 defa sapladığı öğrenildi. Boynundan ve kalbinden darbe alan annesi Fatma Arık olay yerinde can vermişti. Zanlı Serdal Arık’ın evi terk etmesinin ardından baba Arslan Arık, oturma odasında eşinin cesedini görerek polise ve ambulansa haber vermişti. Psikolojik sorunları olan Serdal Arık’ın evden ayrıldıktan kısa süre karşılaştığı bir komşusuna annesini öldürdüğünü söylediği ancak bunu ciddiye almayan komşunun polise haber vermediği öğrenildi. Express gazetesinde yer alan bir bilgiye göre, bekar ve işsiz olan Serdal Arık’ın cinayetin yaşandığı gün Aachen Eyalet Mahkemesi’nde tecavüz davasından duruşması vardı. Cinayet kurbanı annenin cenazesi toprağa verilmek üzere Türkiye’ye gönderildi.

Yayın Tarihi : 09.04.2016 : 20:56

Etiketler : Almanyada    Katil    Zanlısı    Annesine    Bıçağı    Kez    Saplamış    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3004
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN