Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Miniklerden Büyüklere Ziyaret

Miniklerden Büyüklere Ziyaret
Gaziemir Bebek Akademi Kreş ve Anaokulu Gaziemir Belediye’sinin hazırladığı Ata Evi’ne ziyarette bulundu. Büyüklerini ziyaret eden Gaziemir Bebek Akademi Kreş ve Anaokulu’nun öğrencileri, Ata Evi’nin yaşlıları ile birlikte keyifli vakit geçirdi.

 

 
Gaziemir Bebek Akademi Kreş ve Anakolu’nun sorumlusu Deniz Amiral "Toplumsal yaşamın temel kuralı şüphesiz karşılıklı hoşgörü ve saygıdır. Çocuklarda hoşgörü becerisinin gelişmesi için şartsız kabul görmeleri gerekmektedir. Gaziemir Belediyesi’nin özenle hazırladığı Ata Evi’ne ziyarette bulunduk. Günümüzün bir kısmını kalbindeki çocuğu kaybetmeyen yaşlılarla geçirdik. Kazandığımız ve öğrendiğimiz beceriler bir yana bu organizasyonda büyüklerimizi mutlu ettiğimiz ve onların yüzlerinde gülümsemeye sebep olduğumuz için çok mutlu olduk. Sessizliği gürültümüzle, kahkahalarımızla, bitmek bilmeyen sorularımızla böldük. Öğrencilerimizin yaşları gereği aykırı cümleler ve hareketlerle yaşlıların yüzlerine tebessüm kattık" dedi.
 
Ziyaretlerini tamamlayan Gaziemir Bebek Akademi Kreş ve Anaokulu öğrencileri beraberlerindeki eğitmenleri ile birlikte hatıra olarak Ata Evi’ne çizdikleri resmi hediye ettiler.
 
 

Yayın Tarihi : 09.04.2016 : 11:47

Etiketler : Miniklerden    Büyüklere    Ziyaret    Bölge   


Yorumlar

9877
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN