Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Telekom’un Yeni Müdürüne Vali Ziyareti

Telekom’un Yeni Müdürüne Vali Ziyareti
İzmir Valisi Mustafa Toprak, Türk Telekom Doğu-1 Bölge Müdürlüğünden Batı-1 Bölge Müdürlüğü görevine atanan Timur Sevim’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 
Vali Toprak’ın Türk Telekom Ege Bölge Müdürlüğü ziyaretinde Türk Telekom Batı-I Bölge Müdürlüğü görevine atanan Timur Sevim karşıladı. Timur Sevim; “Türk Telekom’un tek marka altında televizyon, sabit ve mobil ses ve internet hizmetlerini güçlü fiber altyapımızla halkımızın hizmetine sunduğumuzu ve özellikle İzmir’in tüm ilçelerini kapsayan ve daha güvenlikli şehir olması adına çok önemli katkı sağlayacak kamera sisteminin altyapı ön protokolünü Emniyet Müdürlüğümüz ile imzaladığımızı belirtmek isterim. 1 Nisan itibariyle mobilde 4,5 G hizmetini başarıyla vermeye başladık ve bunu yaygınlaştırmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz" dedi.
 
Vali Toprak da; “Ben de size bu yeni görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Telekom Bölge Müdürlüğünde geçmişte yürütülmekte olan başarılı çalışmalar sizin de Ege Bölge Müdürlüğüne başlamanızla ve bundan önceki deneyimlerinizi burada da sergileyerek hızlanarak devam edecektir" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 09.04.2016 : 11:15

Etiketler : Telekomun    Yeni    Müdürüne    Vali    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

5539
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN