Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ekol’de Çok Önemli Sergi

Ekol’de Çok Önemli Sergi
Ekol Sanat Galerisi Türk Resim Sanatının usta ismi Devrim Erbil’in “Titreşimlerin Büyüsü" adlı kişisel sergisine ev sahipliği yapmaya başladı. 60’ın üzerinde yeni eserinin yer aldığı sergi 3 Mayıs Salı gününe kadar Ekol Sanat Galerisi’nde izlenebilecek.

 

 
Türk Resim Sanatının önemli temsilcilerini İzmirli Sanatseverlerle buluşturan Ekol Sanat Galerisi bu kez de Çağdaş Resim Sanatının usta ismi Devrim Erbil’in “Titreşimlerin Büyüsü" isimli resim sergisini İzmirli sanatseverlerle buluşturan Ekol Hastaneleri ve Ekol Sanat Galerisi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Mehmet Baz, “Devrim Erbil gibi Çağdaş Resim Sanatının önemli bir ustasını ağırlamak bizi mutlu ediyor. Devrim Erbil’in Titreşimlerin Büyüsü isimli sergisi önemli eserlerden oluşan bir sergi. Devrim Erbil’i ikinci kez Ekol Sanat’ta konuk etmekten onur duyuyoruz" dedi
 
“EKOL SANAT’TA OLMAKTAN MUTLUYUM"
 
Usta sanatçı Devrim Erbil ise kişisel sergisini Ekol Sanat Galerisi’nde açmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirdi ve “Dr. Mehmet Baz’ı ve Eşi Figen Hanımı böyle bir galeriyi İzmir’e kazandırdıkları için kutluyorum. Hekim kimliğinin yanı sıra sanatçı dostu olan Doktor Mehmet Bey’e böyle bir galeri ile İzmir’in ufkunu geliştirdiği ve sanat adına farkındalık yarattığı için teşekkür ediyorum" dedi.
 
Türk Resim Sanatının usta isimlerinden Devrim Erbil’in “Titreşimlerin Büyüsü" adlı sergisinde, İstanbul ve Anadolu resimleri, ağaçlı ve kuşlu kompozisyonları yer alıyor.
 
2013 yılında sanat alanındaki faaliyetlerine başlayan ve ilk sergisinde Devrim Erbil gibi büyük bir ustayı İzmirli sanatseverlerle buluşturmayı başaran Ekol Sanat Galerisi, sanatçıyı ikinci kez ağırlıyor. Sergi 3 Mayıs Salı gününe kadar izlenebilecek.
 
 

Yayın Tarihi : 09.04.2016 : 11:05

Etiketler : Ekolde    Çok    Önemli    Sergi    Bölge   


Yorumlar

3919
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN