Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Binbaşı’yı Binler Uğurladı

Şehit Binbaşı’yı Binler Uğurladı
Mardin’in Nusaybin ilçesinde teröristlerin döşediği patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Jandarma Binbaşı Ahmet Karaman İstanbul’da binlerce kişi tarafından uğurlandı.

 

Şehit Binbaşı için Pendik Dumankaya Camii’nde düzenlenen cenaze törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Erdoğan’a Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş eşlik ederken CHP’yi Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi temsil etti. Şehit binbaşının babası Niyazi Karaman oğlunun cenazesi tekerlekli sandalye ile katıldı. Eşi Özlem oğlu Beyazıt ve kızı Selma Zühre Karaman da babalarını son yolculuğuna uğurladı. Şehit binbaşı için ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı, namazı İstanbul Müftüsü Rahmi Yaran kıldırdı.   
 
FARKLI KESİMLERİN KATILIMIYLA YOLCU EDİLDİ
Şehit binbaşının cenazesine toplumun farklı kesimlerinden binlerce kişi takıldı. Sarık ve cübbeleriyle bir grup topluca cenaze törenine katıldı, namazda yanyana saf tutup şehit binbaşı için dua etti. Terör örgütü aleyhinde slogan atan katılımcılar şehit binbaşıyı tekbirlerle son yolculuğuna uğurladı. 
 
VASİYETİ ÜZERİNE ANNESİNİN YANINA DEFNEDİLDİ
Şehit Binbaşı Ahmet Karaman vasiyeti üzerine annesi Rukiye Karaman’ın Tepeören mezarlığındaki mezarının yanına defnedildi.

Yayın Tarihi : 08.04.2016 : 19:27

Etiketler : Şehit    Binbaşıyı    Binler    Uğurladı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6687
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN