Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka'da Köklü Değişim

Karşıyaka'da Köklü Değişim
Karşıyaka Belediyesi şirketi Kent A.Ş. tarafından işletilen eski Ocakbaşı Et Restoran, üç tesisin buluştuğu yepyeni bir hizmet anlayışıyla cumartesi günü açılacak.

 

Karşıyaka Belediyesi, Mavişehir’de bulunan eski Ocakbaşı Et Restoran’ın alanında yepyeni bir konsept oluşturdu. Belediye şirketi Kent A.Ş. tarafından geçtiğimiz aylarda Ocakbaşı’nın yerinde hizmete sunulan ’Kent Konsept Mutfak’ isimli restoranın ardından; aynı alanda ’Kent & Koop Gıda Market’ ile ’Mavişehir Kafe’ de 9 Nisan Cumartesi günü, Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın da katılımıyla saat 10.00’da törenle hizmete açılacak.
 
Kent & Koop Gıda Market’te, başta üretici kooperatiflerden gelen ürünler olmak üzere; sebze, meyve, balık, et, peynir, organik gıdalar, unlu mamuller, tatlılar, konserveler ve yağ çeşitleri gibi, pek çok farklı kalemde yiyecek ve içecek tüketiciyle buluşacak. Ayrıca, kooperatiflerin ürettiği çiçekler de burada satışa sunulacak. Aynı alanda oluşturulan Mavişehir Kafe ise seçkin ortamı ve keyifli bahçesiyle 7’den 70’e tüm Karşıyakalılara hitap edecek. Binlerce ürün Kent & Koop Gıda Market’in raflarında üreticiden tüketiciye aktarılacak.
 
Geçen Ocak ayında açılışı yapılan Kent Konsept Mutfak da özellikle ’kilo ile kahvaltı’ uygulamasıyla kısa zamanda İzmirlilerden büyük ilgi gördü. Hafta sonları 08.00 ile 15.00, hafta içi de 08.00 ile 11.00 saatleri arasında kahvaltı hizmeti veren restoranda kişi başı ortalama 8 - 10 liraya kahvaltı yapılabiliyor. Öğle yemeğinde geleneksel Türk mutfağından seçeneklerin sunulduğu Kent Konsept Mutfak, akşam da et restoran olarak, uygun fiyatlarla konuklarını ağırlıyor. Üç tesisin bir araya geldiği 7 bin 500 metrekarelik arazide, çocuklar için oyun parkı da bulunuyor.
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Hem üreticiyi desteklemek hem de vatandaşlarımıza daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata alma imkanı yaratacak olan tesisimizi hizmete açıyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 07.04.2016 : 14:03

Etiketler : Kentten    Yeni    Hizmet    Anlayışı    Bölge   


Yorumlar

4452
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN