Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ak Partili Kadınlardan Kılıçdaroğlu’na Tepki

Ak Partili Kadınlardan Kılıçdaroğlu’na Tepki
AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği, "Aileden sorumlu Bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette o da konuşmuyor" sözüne tepki gösterdi.

 

AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Saime Aydoğan öncülüğündeki AK Partili kadınlar, bugün saat 12.00’de, Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde toplandı. Yaklaşık 100 kişilik grup, adına açıklamayı Aydoğan yaptı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği sözlerin ülke siyasi tarihine kara bir leke olarak geçtiğini söyleyen Aydoğan, şöyle konuştu:
 
"5 Nisan 2016 tarihinde, Milli egemenliğin sembolü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin çatısı altında tüm kadınları aşağılayan bir tavırla Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı bir kadına hakaret etmiştir. Kadına karşı cinsiyetçi ve karanlık zihniyetinin ürünü olan sözlerinden dolayı, Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanını bir kez daha şiddetle kınıyoruz. Meydanlarda siyasi ahlak ve etikten bahsederken, kendi ahlak anlayışını ortaya dökmüştür. Başta CHP’li hemcinslerimiz olmak üzere, toplumun her kesiminden kadını bu çirkin ve asla kabul edilemez hadiseye tepki göstermeye davet ediyoruz. 5 Nisan 2016 tarihini partisinin tarihine kara bir leke olarak geçiren CHP Genel Başkanına; Sadece özür yetmez diyoruz. Ahlaksız sözlerinizin bedelini, hala karşılarına çıkacak yüzünüz varsa sağduyu sahibi bu millet, size demokratik bir şekilde ödetecektir."

Yayın Tarihi : 07.04.2016 : 13:51

Etiketler : Ak    Partili    Kadınlardan    Kılıçdaroğluna    Tepki    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9629
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN