Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ecertaş’tan Kılıçdaroğlu’na Tepki

Ecertaş’tan Kılıçdaroğlu’na Tepki
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili söylediği sözler nedeniyle CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.

 

Amasya’da partisinin gençlik kollarını ziyaret eden Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili sarfettiği sözlerle ilgili açıklama yaptı. Amasya Şehzadeler Gezi Yolu’nda gazetecilere konuşan Ecertaş, "Sayın Kılıçdaroğlu çıktığı zaman, televizyonu kapatmak zorunda kalıyorum. Küçük oğlum görmesin diye. Ahlak seviyesi yerlerde. Siyasette biz gençler ne yapacağız. Bakacağız Meclis’te büyükler nasıl siyaset yapıyorsa, biz de oradan öğreneceğiz siyaseti, oradan göreceğiz siyaseti, kendimizi de bu anlamda geliştireceğiz. Ama böyle bir siyasette, biz dün akşam ahlaksız Kılıçdaroğlu demek zorunda kaldık. Ben CHP’nin gençliğine, hanımefendilere, CHP’deki kız kardeşlerimize sesleniyorum. Siz ses çıkartın, siz bir şey söyleyin. Genel Başkanınıza siz bir şey söyleyin. Yani ahlakı yerlere alan, yerlere atan, biz gençlere örnek olması gereken bir siyasi parti liderinin bu kadar seviyesizce tutumuna, davranışına biz daha fazla katlanamayacağız" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 06.04.2016 : 19:21

Etiketler : Ak    Parti    Gençlik    Kolları    Genel    Başkanı    Ecertaştan    Kılıçdaroğluna    Tepki    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5092
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN