Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Pamuk Deposunda Korkutan Yangın

Pamuk Deposunda Korkutan Yangın
Mersin’de henüz belirlenemeyen bir nedenle pamuk dolu bir depoda çıkan yangın korkuttu. Can kaybının yaşanmadığı yangın maddi zarara neden oldu.

 

Merkez Akdeniz İlçesi Emek Mahallesi’nde bulunan Agrosan’a ait pamuk dolu depoda gece 01.00 sıralarında yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyüyerek alevler yan depoya sıçradı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Alev alan 2 bin 500 ton pamuğu söndürmek için yoğun çaba sarf eden ekipler, 27 söndürme aracı ve su tankeri, 7 iş makinesiyle yangına müdahale etti. Söndürme çalışmaları sırasında üzerine çinko düşen bir itfaiye eri de hafif yaralandı.
 
Yangını kontrol altına alan ekipler, pamukları söndürmek için deponun bir kısmını iş makineleri ile yıktı. Söndürülen pamuk yığınlarını kepçelerle deponun dışına çıkaran ekipler, depo içinde devam eden yangına yine iş makinelerinin desteği ile müdahale etti. Saatlerce devam eden söndürme çalışmalarının sekteye uğramaması için su tankerleri ile deponun olduğu alana su taşındı. Ekiplerin yoğun gayreti üzerine sabah saatlerine doğru kontrol altına alınan yangında can kaybı yaşanmazken, pamuklar tamamen yandı, depolar ise kullanılmaz hale geldi.

Yayın Tarihi : 06.04.2016 : 14:12

Etiketler : Mersinde    Pamuk    Deposunda    Korkutan    Yangın    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8193
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN