Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Derbi Öncesi Stadın Önü Şantiye Alanı

Pazar günü oynanacak Göztepe-Karşıyaka derbisi öncesinde stat çevresinin son hali kafalarda soru işareti bıraktı.

 

Burak Cilasun / Ben TV
 
Türkiye'nin ve dünyanın tanınmış derbileri arasında gösterilen ve belgesellere konu olan Göztepe-Karşıyaka derbisi, Pazar günü İzmir'de bir kez daha tüm dikkatleri üstüne çekmeye hazırlanıyor.
 
Maçın oynanacağı Atatürk Stadı'nın çevresinde yapılan çalışmalar, karşılaşma günü güvenlik sıkıntısı ihtimalini gündeme getirdi.
 
Halkapınar Spor Salonu hizasından başlamak üzere tüm yaya yolunu kapatan çalışmalar nedeniyle yer yer kaldırımın yola bakan tarafı dahi bariyerlerle kapatılmış durumda. Bariyerlerin iç kısmında ve passolig gişesi önünde çok sayıda iş makinesi yer alıyor. Ayrıca ana giriş kapısı ile çalışmaların olduğu alanı ayıran bir bariyer de henüz konmadı.
 
 
Göztepeliler etkilenecek
 
Stat çevresindeki çalışmalardan etkilenecek taraf ise Göztepe taraftarları olacak. Birçoğu stada Halkapınar aktarma noktasından yürüyecek olan taraftarların araç yoluna inmesine kesin gözüyle bakılıyor. 
 
Önceki maçlarda olduğu gibi iki takım taraftarlarının olası bir karşılaşmasıysa, alandaki güvenlik zafiyeti giderilmezse çok kötü sonuçları beraberinde getirebilir.
 
Pazar gününe kadar ilgili kurum ve kuruluşlar bu tabloya önlem almazsa, taraftarlar büyük sıkıntı yaşayacak.
 
 

Yayın Tarihi : 06.04.2016 : 11:06


Yorumlar

1718
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN