Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ağız Kokusuna Çözüm

Ağız Kokusuna Çözüm
Sabah kalktınız nefesinizin çok kötü koktuğunu kendiniz bile hissediyorsunuz, arkadaşınızla konuşurken ağzınızı kapatmak zorunda kalıyorsunuz, siz konuşurken karşınızdaki kişiler sizden uzak durmaya çalışıyor ya da siz konuşurken karşınızdaki kişinin yüz ifadesi birden değişiyorsa bu sorununuza acilen çare bulma zamanınız gelmişte geçiyor demektir.

 

Öncelikle bu sorununuzun neyden kaynaklandığını bulmanız gerekiyor. Çünkü ağız kokusunun birden fazla nedeni vardır. Ağız kokusu ciddi bir sorundur ve doktorunuza başvurmanız gerekir. Ama geçici bir problemse size bitkisel bir önerimiz var. 
 
 
Ağız kokusunu önlemek için bitkisel çay tarifi:
 
Malzemeler
Biberiye çiçekleri
Sıcak su
1 adet limon
 
Yapılışı : Biberiye çiçekleri kaynar suyun içine atılır. İçine 1 adet limon dilimlenerek eklenir. Bu karışım 20 dakika bekletilir. Sürenin sonunda karışım sıkılarak su elde edilir. Elde edilen bu su biraz daha dinlendirildikten sonra  sabahları aç karnına ve yemek sonrası bir fincan içilir.

Yayın Tarihi : 06.04.2016 : 10:21

Etiketler : ağız kokusu    sabah    biberiye çiçekleri    sıcak su    limon    ağız    koku    sağlık    sabah kalkınca ağız kokusu   


Yorumlar

5398
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN