Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ebru'ya Şarkılı Gönderme

Ebru'ya Şarkılı Gönderme
Ebru Şallı ve Sinan Akçıl, iki yıllık ilişkilerinde üçüncü kez ayrılık kararı aldı. Akçıl, kendisi şehir dışındayken evi terk ettiği öne sürülen Şallı’ya, yeni şarkısının sözleriyle gönderme yaptı.

 

Sinan Akçıl, önceki gün 16. Hülya Cup tenis turnuvası kapsamında korttaydı. Hülya Avşar’la gösteri maçı yapan Akçıl, rakibinin hiçbir servisini karşılayamadı, kimi zaman topları havaya dikti. Hatta “Voleyboldan sonra bu ikinci spor skandalım” diyerek bir ara raketi elinden fırlattı.
 
Maç sonrası habercilerin karşısına geçen müzisyen, Ebru Şallı ile beraberliğinin üçüncü kez bitmesi hakkındaki sorulara yanıt vermek istemedi, “Burası bunları konuşacak yer değil. Ayrıca medya üstünden konuşmak da bana doğru gelmiyor” dedi. Ancak Hülya Avşar’a vereceği yeni şarkısının nakaratı, Ebru Şallı’ya gönderme olarak algılandı. Şarkıdaki “Üzüldüğüm geçen giden yıllar değil/ Kiminle harcayıp geçirdiğim” dizeleri dikkat çekti.
 
Akçıl, bu şarkıda bir ima olup olmadığı soruları karşısında da yine sessizliğe büründü.
 
 
Barışacağı Varsa da Barışmaz 
 
Hülya Avşar, maç sonrası Sinan Akçıl’la birlikte habercilerin sorularını yanıtladı. Avşar’ın, Akçıl’ın kameralar karşısında birkaç kez kendisini öpmesi üzerine Ebru Şallı’yı kastederek “Artık barışacağı varsa da barışmaz” demesi, salondakileri güldürdü. Ünlü oyuncu, “Kösem Sultan” dizisiyle ilgili soruları ise “Hazirana kadar konuşamam” diyerek geçiştirdi.

Yayın Tarihi : 06.04.2016 : 09:53

Etiketler : Ebru Şallı    Sinan Akçıl    ünlü    şarkıcı    aşk    hülya avşar    ayrıldılar    16. Hülya Cup tenis turnuvası   


Yorumlar

7603
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN