Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir Moda Haftası Başlıyor

İzmir Moda Haftası Başlıyor
Rönesans Ajans tarafından organize edilen ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Ege Giyim Sanayicileri Derneği'nin (EGSD) desteklediği İzmir Fashion Week 12-13-14 Nisan tarihlerinde İzmir Arena'da gerçekleşecek. Üç gün sürecek etkinliğe ulusal markaların ve moda tasarımcıların katılımının yanı sıra, defileler, söyleşiler, workshopların yapılacağı bu etkinliğin moda severler tarafındın büyük ilgi görecek.

 

İzmir Arena'da gerçekleştirilen basın toplantısına Ege Giyim Sanayicileri Derneği EGSD Başkanı Mukadder Özden, Rönesans Ajans Başkanı Akif Örük, tasarımcılar; Fashion Designer Yiğit Eryendi, Fashion Designer Murat Acar, Fashion Designer Gökçe Nur Özbek, Loft Art Director Erdal Güvenç, Kariyer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serkan Selamet, Kids Couturier Ayşe Kaşlıoğlu, So Layd Metin Deliktaş ile Mac Cosmetics Gülhan Göz, Kuaförler Odası Başkanı Sezai Apaydın ile İzmir Arena İşletme Müdürü İlkay Akçakoca ve marka temsilcileri katıldı. 
 
İZMİR MODA KENTİ
 
EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, ilkini Aralık ayında gerçekleştirdikleri başarılı organizasyonun ardından İzmir Fashion Week 2016'yı hayata geçirmek için yola çıktıklarını söyledi. Etkinlik kapsamında 8 defile yapılacağını ve 2016 yaz sezonu ürünlerinin moda severlere sunulacağın belirten Özden, “İzmir'in moda merkezi olması hedefi doğrultusunda çalışıyoruz. İzmir'de tasarım kültürünün yaygınlaşması için bu projeyi de hayata geçiriyoruz. Bütün İzmirlilerini 12-14 Nisan tarihleri arasında İzmir Arena'na bekliyoruz. Birbirinden güzel showlarla İzmirlilere güzel anlar vaad ediyoruz" dedi. 
 
HERKESİ BEKLİYORUZ
 
Rönesans Ajans Başkanı Akif Örük ise İzmirlilere moda adına güzel bir program hazırladıklarını belirterek, Murat Boz, Serdar Ortaç gibi isimlerin de sürpriz konuk olarak etkinlikte yer alabileceklerini söyledi. İzmir Fashion Week'e İstanbul'dan da katılımın olduğuna dikkat çeken Örük, “Firmalarla tasarımcıları bir araya getirdiğimiz organizasyonumuz büyük ilgi görüyor. Genç tasarımcılar ürünlerini bu organizasyon ile moda severlere sunacak. Etkinliğimize EGSD, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Rönesans Ajans ile birlikte Mac, Diva Dergisi, EMGD (Ege Magazin Gazetecileri Derneği), bizimizmir.net, Klass Magazin, Arkas Otomotiv, Kuaförler Odası da destek veriyor. Defilelerde Elif Ece Uzun, Ebru Öztürk, Simge Tertemiz, Ece Begüm Yücetan yer alacak. İzmirlileri ücretsiz olan bu etkinliğimizda yanımızda görmek istiyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 05.04.2016 : 11:55


Yorumlar

5013
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN