Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gönüllülük Sertifikası Verilecek

Gönüllülük Sertifikası Verilecek
Bayraklı Belediyesi, 14-15 Nisan tarihlerinde yerel hayvan koruma görevlisi eğitimi düzenleyecek. Eğitim sonrasında yapılacak sınavda başarılı olanlara sertifika verilecek. Gönüllüler sayesinde, can dostlarımızın sorunları yakından takip edilecek.

 

Bayraklı Belediyesi, sokaklarda yaşayan hayvanların korunması, can dostlarımızı ilgilendiren sorunlarının giderilmesi ve onların yakından takip edilmesi için 14-15 Nisan tarihleri arasında Osmangazi hizmet binası konferans salonunda “Yerel hayvan koruma görevlisi eğitimi” gerçekleştirecek. Eğitim sonunda başarılı olanlara sertifika verilecek. Gönüllü görevliler sayesinde, sokak hayvanları ilgili yaşanan sıkıntılar daha hızlı çözüme kavuşacak.  
 
GÖNÜLLÜLERİ BEKLİYORUZ
 
“Gelin, can dostlarımızı birlikte koruyalım” diyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Belediye olarak can dostlarımızın her türlü desteği sağlıyoruz. Veterinerlerimiz kedi-köpek kısırlaştırması yapıyor. Herhangi bir sıkıntı yaşadıklarında müdahale ediyorlar. Hepimizin evinin önünde beslediği, sevdiği bir kedisi ya da köpeği vardır. Şimdi gönüllülere yerel hayvanları koruma görevlisi adı altında bir eğitim vereceğiz. Gerçekten güzel ve önemli bir proje. Özellikle hayvan severleri bu eğitime bekliyoruz” dedi.
 
KATILMAK İÇİN NE GEREKİYOR
 
Eğitime katılmak isteyen vatandaşlar 8 Nisan’a kadar nüfus cüzdanı fotokopisi ve 2 adet vesikalık fotoğrafla Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne müracaat etmesi gerekiyor. Konuyla ilgili 0232 371 66 82 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Öte yandan eğitimleri 14-15 Nisan tarihlerinde Osmangazi hizmet binası konferans salonunda saat 09.00-15.00 arasında gerçekleştirileceği belirtildi. 

Yayın Tarihi : 05.04.2016 : 10:27


Yorumlar

7005
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN