Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Silah Sesleri Polisi Alarma Geçirdi

Silah Sesleri Polisi Alarma Geçirdi
Haliç Köprüsü altında saat 18.20 sıralarında peşpeşe silah seslerinin duyulması üzerine polis ekipleri alarma geçti. Köprünün hemen altındaki Yunus Polis Merkezi’nin hedef alındığını sanarak teyakkuza geçen ekipler, olayın yanlış anlaşılmadan kaynaklandığı ortaya çıkınca rahat bir nefes aldı.

 

İddiaya göre, Haliç Köprüsü’nün Eyüp bölgesinde kalan bir parkta 4 gencin üşümemek için yüzlerini kaşkolla kapatmasından şüphelenen bir vatandaş durumu polise bildirdi. İhbarcı vatandaşın Motorize Polis ekipleri merkezine saldırı olabileceğini söylemesi üzerine, olay yerine Eyüp ilçesinden polis ekipleri sevk edildi. Polislerin parka gelmesi üzerine şüpheliler kaçmaya başladı. Bunun üzerine polisler havaya peşpeşe birkaç el ateş açtı. Silah seslerinin duyulması üzerine, konudan habersiz olan Yunus timleri kendilerine yönelik bir saldırı olduğunu sanarak teyakkuza geçti. Haliç Köprüsü’nün altında ve üstünde geniş güvenlik önlemleri alındı. Bölgeye zırhlı araçlar sevk edildi. Bir polis helikopteri de havadan devriye uçuşu yaptı.
 
Bu sırada, polisten kaçmaya çalışan 4 genç köprünün altında gözaltına alındı. Olayın yanlış anlaşılmadan kaynaklandığı ortaya çıktı.

Yayın Tarihi : 04.04.2016 : 19:51

Etiketler : Haliç    Köprüsü    Civarındaki    Silah    Sesleri    Polisi    Alarma    Geçirdi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6357
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN