Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Macera Kulübü 2. Yılını Kutladı

Macera Kulübü 2. Yılını Kutladı
2 yılda adından sıkça söz ettiren Macera Kulübü 2. kuruluş yıl dönümü kutlamasını Bayraklı Arena'da 1000 kadar davetlinin katıldığı bir etkinlik ile gerçekleştirdi.

 

Keller Williams ACR TEAM sponsorluğunda gerçekleşen Gece’de İzmir’de hayata geçirilmiş Farkındalık oluşturan farklı kategorilerdeki sosyal sorumluluk projelerine Teşekkür plaketleri verildi. Hayatı daha da güzelleştiren her projeye teşekkür edilmesi gerektiğine inandıkları belirtildi. 
 
Plaket verilen projeler şöyle;
 
“+1 Down Kafe Projesi” ile Bornova Belediye Başkanı Sayın Olgun Atila,
“Karşıyakanın Filizleri  Projesi” ile Karşıyaka Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Mutlu Akpınar,
Engeli Yollarına Park eden araçlar ve Engelli Park Yerlerine Parkeden Araçlar için uygulanan “Sarı Kart” Projesi ile Kemeraltı Lions Külübü Başkanı Sayın Semih Girgin,
“Sen Yiyemezsen Ben Yerim Ki “ Projesi ile Kırçiçeği Yönetim Kurulu Başkanı Meryem Dilşad İpbaş,
“Süslü Kadınlar Bisiklet Turu” Projesi ile Sema Gür, 
 
 
Gecede Konuşmasını yapan Kamil Okyay Sındır, Macera Kulübü’nün etkinliklerini desteklediklerini, geceye katılması konusunda Sayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun da destek verdiği, kendisinin selamlarını ilettiğini beyan etti.
 
Gecede konuşmasını yapan Kurucu Başkan Toprak ÖZMEN, 'Macera Kulübü olarak ne yaptıysak insan, doğa ve hayvanlar için yaptık, Hayat Bize Güzel derken , Hayatı daha da güzelleştirme çabamızda bize destek veren herkese çok teşekkür ederiz, Biz kimseyi ne siyasi olarak, ne ırk ne düşünsel, ne kültürel olarak ayırmadık ve İzmir’in hatta belki de Türkiye’nin en büyük gençlik ve spor organizasyonu olarak gücümüz yettikçe, yönetim kurulumuzla, gönüllülerimiz ve doğa rehberlerimizle tüm gücümüzle çalışacağız. Biz İzmir gibiyiz, doğa sevdalısıyız ve bize destek olan sponsorlarımıza, dostlarımıza, sayın başkanlarımıza ve milletvekillerimize sonsuz teşekkürü borç biliriz.' dedi.
 
 
Pasta kesme töreninin ardından Aydok Moralıoğlu’nun sahne aldığı gecede, salonu dolduran  herkesin eğlendiği gözlerden kaçmadı, Serap Yenici ve Kaan Özdemir de 3'er şarkı ile geceye renk kattılar. 
 
Geceye CHP İzmir Milletvekili  Atilla Sertel,Çeşitli kamu kurumlarından üst düzey yöneticiler,  Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan,Orion Fuarcılık Yöneticisi Irmak Tan,  Bir çok sivil toplum derneği yöneticileri, Çeşitli Üniversite dekan ve hocaları,  Lions Kulüpleri  Yöneticileri, İş dünyasından ve Cemiyet Hayatından Renkli Simaların yanı sıra, basın dünyasından da oldukça katılımın olduğu gözlerden kaçmadı...

Yayın Tarihi : 04.04.2016 : 12:32

Etiketler : macera kulübü    2. yıl    chp genel sekreteri    kamil okyay sındır    +1 down kafe       


Yorumlar

2457
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN