Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Dokunuş'' Venüs Sanat’ta...

''Dokunuş'' Venüs Sanat’ta...
''Dokunuş'' Karma Resim Sergisi Venüs Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

 

Organizasyonunu Donovan's Art Style adına Armand Berberian'ın;Küratörlüğünü Ece Arman ve Nergis Orhon Soydaner'in yaptıkları 'Dokunuş' sergisi, 33 Türk ve 6 Yunanlı sanatçının katılımıyla Venüs Sanat Galerisi'nde sanatseverlerle buluşuyor.
 
Bu sıradışı karma sergi,17 Ekim 2016'da başlayacak ve ardarda devam edecek olan UNESCO destekli Türk-Yunan sergisi ''Les Hommes de la Mediterranee-Akdeniz İnsanları'' sergisinin de bir başlangıç noktasıdır.
 
Sergi, 7-13 Nisan tarihlerinde açık olacak ve bu sergi, yurtdışı sergilere bir köprü vazifesi görecek. Çığ gibi büyüyecek olan uluslararası bir sanat olayının çekirdeği olacak.
 
 “Dokunuş”, sanata, bahara, dostluğa ve güzelliklere bir dokunuş olarak sanat çevresinde iz bırakacak.
 
 
Katılan sanatçılar: Alev Demirkesen, Aysel Kul, Ayşe Delier, Belgin Atalay, Can Varol Teser, Elif Akgül Balata, Erhan Hökelek, Esin Ateşağaoğlu,  Frida Vinci, Filiz Usta, Gülen Çıldıroğlu, Gülten Yılmaz, Hatun Kuşçu, Kashmir Omar, Kasım Adıgüzel, Maide Taşaroğlu, Mennan Algan, Nergis Orhon Soydaner, Nesrin Bal, Nesrin Kurnaz, Nilgün Miler, Nilüfer Cingil, Nuran Birant, Özlem Kural, Pınar Kuseyri, Sevinç Özdoğan, Sibel Talas, Songül Arslanalp, Suna Boyoğlu, Suna Yılmaz Erdoğan, Tuğba Handan, Tümay Aydan, Ülfet Karaca Candır, Andreas Emmanoulidis Athanasia Karatza, Katerina Metallinou Kiess, Larisa Lashko, Magda Dimou, Stella Chaviaropoulou.

Yayın Tarihi : 04.04.2016 : 09:29

Etiketler : Dokunuş    Karma Resim Sergisi    Venüs Sanat Galerisi    sanatseverler   


Yorumlar

6425
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN