Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yumurta İle Bakım Önerileri

Yumurta İle Bakım Önerileri
Cildi nemlendirmek, sıkılaştırmak, kırışıklıklar ve sivilceler gibi birçok cilt sorunundan kurtulmak için evde kolayca hazırlayabileceğiniz yumurta maskeleri...

 

Sıkılaştırmak, rengini düzenlemek ve nemlendirmek için

Yüzünüzü ve boynunuzu ılık suyla yıkayın. Bir tane yumurtayı çırparak köpürtün. Ağzınız ve göz çevreniz hariç bütün yüzünüze ve boynunuza uygulayın. 15-20 dakika beklettikten sonra nemli bir bezle silin.

Sıkılaştırmak ve aknelerden arındırmak için

Yüzünüzü yıkayıp durulayın. Yumurta beyazını köpürtüp 2 kaşık limon suyuyla çırpın. 1/2 kaşık bal ekleyin. Ağzınız ve göz çevreniz hariç yüzünüze uygulayıp 10-15 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın.

Göz kapaklarını kaldırmak için

Göz kapaklarınızı temizleyip kurulayın. Bir yumurta sarısını köpürene kadar çırpın. Kırışık olan bölgelere sürün ve kuruyana kadar gözlerinizi açmayın. Temizleyin.

Göz altı şişlikleri ve kırışıklıklarından kurtulmak için

Göz altlarınızı güzelce temizleyip kurulayın. Yumurtanın içini çıkarıp dikkatlice zarını soyun. Çıkardığınız zarı gözlerinizin altına uygulayın. Gözlerinizle temas etmemesine özen gösterin. Göz altlarınızda gerilme hissedene dek bekleyin. Ilık suyla yıkayın.

Saçları nemlendirmek, parlatmak ve kepekle savaşmak için

1-2 yumurta sarısını çırpın, ½ ezilmiş avokado ekleyip karıştırın. Saçlarınıza uygulayıp 30 dakika bekletin. Yumurtaların pişmemesi için soğuk suyla yıkayın, şampuanlayın.


 

Yayın Tarihi : 03.04.2016 : 12:39

Etiketler : haber    haberler    yumurta    bakım önerileri    maske    sağlık    cilt bakımı    kanalben    ben tv       


Yorumlar

6226
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN