Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Öğrencilerden Yorgancılar'a Ödül

Öğrencilerden Yorgancılar'a Ödül
İzmir’in ekonomik potansiyelini yükseltmek, yeni yatırımlar ve yatırımcılar kazandırmak için yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’a bir ödülde üniversite gençliğinden geldi. Ege Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kristal Yaka İş Ödülleri’nin özel ödülü Başkan Yorgancılar’a verildi.

 

İş dünyasını en geniş açıdan değerlendiren öğrenci organizasyonu olma özelliğini taşıyan ve Vatan Şaşmaz’ın sunduğu ödül töreni  EÜ Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Ender Yorgancılar,  “Ege Üniversitesi İşletme Kulübü öğrencilerinin verdiği bu anlamlı ödülü almaktan büyük onur duydum. Gençlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi. 
 
Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Jülide Kesken ve  EÜ İşletme Kulübü Başkanı Mehmet Bal da, hem Türkiye çapında hem de Ege için iş dünyasının gurur kaynağı en iyi örneklerini gündeme getirmek, gelecekte de başarılı olmak istediklerini ifade etti.

Yayın Tarihi : 31.03.2016 : 11:57

Etiketler : ebso başkanı    ender yorgancılar       


Yorumlar

2346
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN