Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Macera Kulübü 2 Yaşında

Macera Kulübü 2 Yaşında
Macera Kulübü 2 Nisan’da ikinci yaşını dev bir organizasyon ile İzmir Arena'da kutluyor.

 

1500 kişinin özel davetli olarak katılacağı organizasyonda İzmir’de son iki yılda hayata geçmiş ve farkındalık oluşturmuş sosyal sorumluluk projelerine özel ödül plaketleri takdim edilecek. CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır'ın onur konuğu olacağı etkinlikte Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Kırçiçeği Restaurantları, Kemeraltı Lions Kulübü ve Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Organizatörleri mimarı oldukları projeler ile gecenin plaket sunulacak isimlerinden bazıları. 
 
İzmir A protokolden, bakanlar, milletvekilleri , siyasi parti liderleri, Sivil Toplum Örgütleri, cemiyet hayatının sevilen ve tanınan isimleri gecenin özel davetlileri arasında.
 
ÜNLÜ İSİMLER SAHNE ALACAK 
 
İzmir’de adından, yaptığı etkinliklerden sıkça bahsettiren Macera Kulübü ve Exclusive organizasyonun ev sahipliği yapacağı ve Keller Williams-ACR Takımın ana sponsoru olduğu gecede kırmızı halı üzerinde karşılanacak olan konuklar gece boyunca Aslı Zen, Aydok Moralıoğlu, Serap Yenici, Kaan Özdemir ve Selçuk Şarbalkan'ın şarkılarıyla eğlencenin sınırlarını zorlayacak.

Yayın Tarihi : 31.03.2016 : 11:47

Etiketler : haber    haberler    macera kulübü    2 yaşında    arena    etkinlik    izmir    ben tv    kanalben       


Yorumlar

8314
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN