Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


6 Gün Sonra İntihar Etti

6 Gün Sonra İntihar Etti
Mersin’de 46 yaşındaki Gülten Palo’nun evin mutfağında tüp gazı açarak yaşamına son vermesinden 6 gün sora, eşi 50 yaşındaki Burhan Palo da jiletle şah damarını keserek yaşamına son verdi.

 

 
Restoran işletmeciliği yaparken iflas eden 2 çocuk annesi Gülten Palo, 24 Mart’ta evde tüp gazını açık bırakarak yaşamına son verdi. Eve gelen Burhan Palo, kapıyı açar açmaz yoğun gaz kokusunu fark edince elektrik akımını kesmek üzere şalteri indirince büyük bir patlama oldu. Yaralanan Palo tedavisinin ardından taburcu olunca Halkent Mahallesi’nde oturan annesi 80 yaşındaki Gülşen Palo’nun yanına yerleşti.
 
Bugün banyoya giren Burhan Palo, uzun süre çıkmadı. Banyoya giren anne, oğlu Burhan Palo’yu kanlar içinde bulunca polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Yapılan incelemede Burhan Palo’nun jiletle şah damarını kestiği ve aşırı kan kaybı sonucu yaşamını yitirdiğini belirledi. Ayrıca Palo’nun intihar etmeden 6 saat önce de sosyal medya hesabından ’Ne sağ yanımı, ne de sol yanımı bütünümü kaybettim, varını yoğumu kaybetmenin tarifi bu olsa gerek’ şeklinde paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı.
 
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yayın Tarihi : 30.03.2016 : 18:48

Etiketler : Eşinin    İntiharından    Gün    Sonra    Kendisi    De    İntihar    Etti    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3722
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN