Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Seni Çok Özledik'

'Seni Çok Özledik'
Geçirdiği rahatsızlık sonucu uzun süredir felç olan ve tedavisi hala devam Halit Akçatepe'den haber var.

 

Ünlü oyuncunun kızı Ebru Akçatepe geçtiğimiz gün babası Halit Akçatepe'nin Tiyatrolar Günü'nü kutlamak için eşi ve kızıyla hastaneye gitti.
 
Babasının sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiğini söyleyen Ebru Akçatepe paylaştığı bu fotoğrafın altına şunları yazdı...
 
 
"Bana tiyatronun ne olduğunu öğreten, sevdiren, "bizim için her gün tiyatro günü" diyen canım babacığımın 'Tiyatrolar Günü'nü kutladık. Hiçbir şey yetmez, ne sanattaki ne de gönlümüzdeki yerini anlatmaya.. Haklısın, sanat ruhumuza çok iyi geliyor, hayat veriyor, umut veriyor, ışık saçıyor.
 
Beyni ve yüreği genç değerli usta; ne sahne sensiz, ne de sen sahnesiz yapamazsınız. O büyülü sahnelerde yine kocaman yüreğinle bizlere kocaman bir dünya sunman için, daha çok uzun zamanlar aydınlık ve umut saçmaya devam etmen için, sevenlerine sıcacık sevginle hayat vermen için çok az kaldı... Hepimiz hasretle, sabırsızlıkla seni bekliyoruz babacığım "
 
 
 Halit Akçatepe'ye Torunundan Mektup
 
Sevgili dedeciğim, seni çok özledim. Aradan bir ay geçti, daha iyi olduğunu tahmin ediyorum. Konuşma dersin nasıl gidiyor? Dedeciğim ben çok yakında senin yanına geleceğim. Ve ben gelene kadar on kelime daha öğrenmeni rica ediyorum. Bir kelime daha ezberleyene kadar tekrar et seni çok seviyorum. 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 30.03.2016 : 09:46

Etiketler : halit akçatepe    ünlü    oyuncu    Ebru Akçatepe    mektup    oyuncu    dünya tiyatrolar günü   


Yorumlar

9524
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN