Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Chp Lideri Kılıçdaroğlu’na Suç Duyurusu

Chp Lideri Kılıçdaroğlu’na Suç Duyurusu
Karabük’ün Safranbolu İlçesi Belediye Başkanı AK Partili Necdet Aksoy ve belediye meclis üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

 

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve belediye meclis üyeleri, Safranbolu Adliyesi’nde savcılığa suç duyurusu dilekçelerini verdi. Başkan Aksoy, Devlet Başkanlarının o ülkenin manevi şahsiyetini, onurunu temsil etmekle vazifeli olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanlarının devletin hükmü şahsiyetini temsil ettiği için her türlü manevi saldırıdan, maddi saldırıdan korunmasının elzem olduğunu ifade eden Aksoy, şöyle konuştu:
 
"Devletimizin birliğini temsil eden, milletimizi her bulunduğu yerde temsil eden, geçmişte yapmış olduğu hizmetlerle ülkemizin kalkınmasına, bugünkü refah düzeyine ulaşmasına büyük emekler harcayan Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında yapılan konuşmalara tepkisiz kalmadığımızı, onu zedelemeye dönük her türlü saldırının bizi de burada zedelediğini, bizi de yıprattığını, bizi de üzdüğünü ifade etmek için buradayız. Devletimizi hemen hemen her bulunduğu yerde en başarılı şekilde temsil etmiş Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan saldırı bize yönelik yapılmış bir saldırıdır. Aynı zamanda bize yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Kınamakla da kalmıyor bu saldırıyı yapanları da adaletin önünde hesap vermeye davet ediyoruz."

Yayın Tarihi : 29.03.2016 : 19:04

Etiketler : Chp    Lideri    Kılıçdaroğluna    Suç    Duyurusu    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4721
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN