Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cenaze Namazını Mezarlık Çalışanları Kıldı

Cenaze Namazını Mezarlık Çalışanları Kıldı
İzmit’te, tek başına oturduğu evinde cesedi bulunan 58 yaşındaki Naim Alsan, kimsesinin olmaması üzerine mezarlık çalışanları ve yerel gazetelerde görevli muhabirlerin katıldığı cenaze namazı ardından toprağa verildi.

 

Şirintepe Mahallesi Bora Sokak Belediyeciler Sitesi’nde oturan Naim Alsan bir süredir mide rahatsızlığı çekiyordu. Naim Alsan’ı merak eden kız kardeşi dün eve geldi. İçeri giren kardeşi, Naim Alsan’ın yerdeki cesediyle karşılaştı. Bekar olan, sadece 2 kız kardeşi olan Naim Alsan’ın cenazesi Asri Mezarlığa getirildi. Yapılan otopsi ardından cenazesi bu sabah aileye teslim edildi. Naim Alsan’ın cenazesini iki kız kardeşi alırken, cenaze namazı için cemaatin olmaması üzerine mezarlıkta çalışanlar çevrede bulunanlar ile her gün ölen kişileri öğrenmek için Asri Mezarlığa gelen yerel gazetelerde görevli muhabirler cenaze namazı için saf tuttu. Cnaze namazının ardından Naim Alsan’ın cenazesi Kent Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 28.03.2016 : 13:13

Etiketler : Kimsesi    Olmayınca    Mezarlık    Çalışanları    Cenaze    Namazını    Kıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2176
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN