Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Yüzbaşıdan Geriye Mutlu Anıları Kaldı

Şehit Yüzbaşıdan Geriye Mutlu Anıları Kaldı
Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin terk ettikleri binaya tuzakladıkları patlayıcının infilak ettirmesi sonucu şehit olan bölük komutanı Jandarma Yüzbaşı 36 yaşındaki Halil Özdemir’den geriye, 7 ay önce düzenlenen düğün töreninde eşi Pınar ile çekilen mutluluk kareleri kaldı.

 

Kızıltepe Komando Tabur’unda bölük komutanı olan Halil Özdemir’in şahadet haberi, dün akşam saatlerinde Mersin’in Tarsus İlçesi’ndeki Şehitler Tepesi Mahallesi Kasım Ekenler Bulvarı Dilek Apartmanı’ndaki baba evine ulaştı. Anne Hürü Özdemir acı haberle baygınlık geçirirken, Çamlıyayla İlçesi Fakılar Mahalle Muhtarı olan baba Necmi Özdemir oğlunun şehit olduğu haberini bir seminer için gittiği Antalya’da aldı.
 
7 AY ÖNCE EVLENMİŞTİ
 
Tarsus, yarın düzenlenecek törenle toprağa vereceği şehidini son yolculuğuna uğurlamaya hazırlanırken, Halil Özdemir’den geriye düğününde çekilen fotoğraf ve görüntüler kaldı. Eşi Pınar ile 7 Eylül 2015’te düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile dünya evine giren Halil Özdemir, gecenin ilk dansını Selim Güngören’in ’Aşıklar şehri’ parçasıyla yapmış. Halil Özdemir’in düğün töreninde mutluluğu yüzüne yansırken, acı haberle genç çiftin mutluluğu yarım kaldı.

Yayın Tarihi : 28.03.2016 : 13:13

Etiketler : Şehit    Yüzbaşıdan    Geriye    Mutlu    Anıları    Kaldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1555
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN