Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Futbolun Yıldızları Bu Turnuvada

Futbolun Yıldızları Bu Turnuvada
Türkiye’nin Aktif Şehir unvanına sahip Karşıyaka Belediyesi, yeşil sahalara bir dönem damga vuran ünlü isimlerin de katılımıyla salon futbol turnuvası düzenledi. Ergün Penbe, Ali Tandoğan ve Kerem İnan gibi isimlerle birlikte Kaf Kaf’ın efsane futbolcuları bu kez salonda ter döktü.

 

Karşıyaka Arena’da düzenlenen Masterler Salon Futbol Turnuvası’nın açılış maçında, yeşil sahaların tanınmış isimleri forma giydi. Ergün Penbe, Ali Tandoğan, Kerem İnan, Serkan Dökme, Kemal Aslan, eski hakem Yunus Yıldırım ile birlikte KSK’nin efsane isimleri Tahir Karapınar, Küçük Muharrem, Rıza Tuyuran, Sabri Korkmaz, Berkay Yönder de bu kez salon futbolunda taraftar karşısına çıktı. Maçın hakemliğini ise İsmet Arzuman yaptı. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da karşılaşmada forma giydi.
 
TURNUVA MAYIS AYINA KADAR SÜRECEK
 
Kıran kırana geçen açılış maçına Karşıyakalılar da büyük ilgi gösterdi. Müsabaka öncesinde ise Karşıyaka Belediyesi dans ve gösteri ekipleri seyircilere keyifli şovlar izletti. Karşıyaka’daki 11 master futbol takımının katıldığı turnuva mayıs ayına kadar sürecek.
 
"SPORUN BAŞKENTİ KARŞIYAKA"
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "Aktif şehir Karşıyakamızı, sporda bir marka kent haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 4 yaşındaki yavrularımızdan, 70 yaşındaki büyüklerimize kadar herkese, her branşta spor yapma imkanları sunuyoruz. Alternatif spor dallarında Türkiye hatta Avrupa ve Dünya şampiyonları çıkartıyor olmamız tesadüf değil. Bu turnuva da Karşıyakamızın spor kültüründe önemli bir yere sahip olacak ve her yıl gelişerek devam edecek" dedi.

Yayın Tarihi : 27.03.2016 : 12:55

Etiketler : Futbolun    Yıldızları    Bu    Turnuvada    Bölge   


Yorumlar

7445
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN