Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yamanlar’dan 8’inci Kupa

Yamanlar’dan 8’inci Kupa
Karşıyaka Özel Yamanlar Lisesi, Liseler Basketbol İl Birinciliği’nde adını zirveye yazdırıp 8’inci kez İzmir şampiyonu oldu.

 

 
Karşıyaka Özel Yamanlar Lisesi, Liseler Basketbol İl Birinciliği’nde adını zirveye yazdırıp 8’inci kez İzmir şampiyonu oldu.  Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu’nda yapılan final grubu maçlarında tüm rakiplerini açık farkla mağlup ederek mutlu sona ulaşan Yamanlar’ın ardından Gelişim Koleji ikinci, Özel Türk Koleji üçüncü, Ege Koleji ise dördüncü sırayı aldı. Özel Yamanlar Lisesi İzmir’i yarı finaller, Gelişim Koleji, Özel Türk Koleji ve Ege Koleji grup maçlarında temsil edecek.
 
Antrenör Murat Ersöz milli takımlarda yer alan öğrencilerin performansı ile bu yıl Türkiye şampiyonluğunu İzmir’e getirmek istediklerini söylerken, Okul Müdürü Şakir Ural, “Akademik alanda kendisini kanıtlamış bir okul olarak sanat ve spora da büyük önem veriyoruz. Elde edilen şampiyonluk doğru yolda olduğumuzun kanıtı. Bu başarıların büyük fedakarlıklarla kazanıldığının bilincindeyiz. Başta antrenörlerimiz olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum" dedi.
 

Yayın Tarihi : 25.03.2016 : 16:14

Etiketler : Yamanlardan    inci    Kupa    Spor   


Yorumlar

9646
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN