Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayhan Sicimoğlu ile 2012'yi Uğurluyoruz

Ayhan Sicimoğlu ile 2012'yi Uğurluyoruz
Dünyaca ünlü karnavallarıyla büyük bir çoşkuya ve eşsiz görüntülere sahne olan Brezilya ve Rio Karnavalı'nın çoşkusunu yaşatacak olan Ayhan Sicimoğlu Hilton Oteli'nde 2012'yi uğurlayacak.

 

 

Dansları, shovvları, birbirinden renkli eğlenceleri ile müziği kalbinde taşıyan şehir Rio De Janeiro'nun tüm dünyayı buluşturan Rio Karnavalı ile muhteşem bir görsel şölene bizleri götürecek olan Ayhan Sicimoğlu ile aynı zamanda adım adım Brezilya'yı keşfedeceksiniz.
 
Yerel halkının mükemmel şehir olarak adlandırdığı Rio'nun karnaval çoşkusunu yaşayarak 2012'yi uğurlayıp, kilometrelerce uzanan dünyaca ünlü plajları Copacabana&lpanema'ya Corcovado Tepesi'ne dünya kültür miras listesinde yer alan şehirlerine, müze ve kütüphanelerine, Bossa Nova Brezilya Rio ve Samba'nın ülkesi Brezilya'yı etkileyici ritimleri ve tempolarıyla keşfedeceksiniz.

Yayın Tarihi : 01.12.2012 : 18:05

Etiketler : ayhan sicimoğlu    hilton oteli    Dünyaca    ünlü    karnavallar    çoşku    eşsiz    görüntüler    sahne    Brezilya    Rio Karnavalı    coşku    sanatçı    yılbaşı   


Yorumlar

7104
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN