Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir’e Şehit Ateşi Düştü

İzmir’e Şehit Ateşi Düştü
Şırnak’ta keskin nişancı teröristin kanasla açtığı ateş sonucu şehit olan polis memuru 52 yaşındaki Cemil Koç’un acı haberi İzmir’de oturan ailesi ile Bergama’da oturan baba ocağına ateş düşürdü.

 

İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yaparken 12 gün önce geçici görevle Şırnak’a gönderilen polis memuru Cemil Koç, bugün olay yeri incelemesi yaptığı sırada keskin nişancı teröristin kanasla açtığı ateş sonucu şehit oldu. Biri kız 2 çocuk babası olan ve yaklaşık 10 yıldır futbol maçlarında saha komiserliği de yapan Cemil Koç’un şahadet haberini meslektaşları, aileye ulaştırdı. İki çocuk babası şehit polis memurunun oğlu Furkan Koç’un Balıkesir Polis Okulu’nda okuduğu, kızı Gizem Koç’un ise üniversite eğitim gördüğü öğrenildi. Acı haberden sonra polis memurunun evinin bulunduğu sokak ile çevre sokaklara Türk bayrakları asıldı.
 
Polisin Bergama’da yaşayan anne babasına da acı haber ulaştırıldı. Anne Saniye Koç, “Yatkılar bizi. 14 gün önce uğurlamıştım. Şimdi cenazesini alacağım" dedi. Ailenin evinin avlusuna Türk bayrakları asıldı.
 
Şehit polis Cemil Koç’un cenaze töreninin İzmir ya da Bergama’da yapılacağına ailenin karar vereceği açıklandı.

Yayın Tarihi : 24.03.2016 : 19:34

Etiketler : İzmir    Şehit    Polis    Cemil Koç    Şırnak   


Yorumlar

8716
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN