Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dikili CHP’den Suç Duyurusu

Dikili CHP’den Suç Duyurusu
İzmir’in Dikili İlçesi’ndeki CHP İlçe Örgütü Cumhuriyet Savcılığı’na, çözüm sürecini başlatan dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, dönemin bakanları Ahmet Davutoğlu, Beşir Atalay, Yalçın Akdoğan, Efkan Ala, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, il valileri ve ilgili kamu görevlileri hakkında ’terör örgütüne yardım ve yataklık suçu işledikleri’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

 

 
Dikili Adliyesi önünde toplanan CHP’liler çözüm sürecinde dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve bazı bakanlar hakkında ’terör örgütüne yardım ve yataklık suçu işledikleri’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 
CHP İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şener, hükümetin Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da yaptığı açılımlar ile terörü sonlandıracağı yerde giderek arttırdığını öne sürerek, "Zamanın Başbakanı, Sayın Cumhurbaşkanımız ‘PKK’ya bunlar leş kargası gibi şehit kanıyla politika yapıyorlar’ demesine rağmen, bugün AKP ülkemizde kaos yaratarak politika yapıyor.
 
Bunlar bir gün sonuçlanacaktır. Biz suç duyuru dosyasını Cumhuriyet Savcımıza verdik. O da direk Bakanlığa gönderecek" dedi.
 

Yayın Tarihi : 24.03.2016 : 17:23

Etiketler : Dikili    Chpden    Suç    Duyurusu    Bölge   


Yorumlar

5687
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN