Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzgören’den Başarının Püf Noktaları

İzgören’den Başarının Püf Noktaları
Türkiye’nin dünyaca ünlü kişisel gelişim uzmanlarından, danışman ve işadamı Ahmet Şerif İzgören, "Sizin Dükkan Torunlara Kalır mı?" başlıklı sunumuyla İzmir Sanayici ve İşadamı Derneği (İZSİAD) üyelerine unutulmaz bir zaman dilimi yaşattı.

 

 
Kültürpark Gençlik Tiyatrosu’nda gerçekleşen sunumunda soru ve cevaplara da yer veren İzgören; “Geleceği, bugünden yönetmek mümkün mü?", “Daha verimli bir çalışma ortamını nasıl oluşturabilirsiniz", “Başarıya ulaşmak için ne yapmalı?", “Çalışan ve yönetici ilişkileri nasıl olmalı, şirketinize nasıl daha fazla değer katarsınız?" gibi soruların yanıtlarını İZSİAD üyeleriyle paylaştı.
 
Sunumunda; başarıya giden yolun dürüstlük, iş kalitesi, vatan sevgisi ve hoşgörüden geçtiğini ifade eden İzgören, “Bugün dünyanın en büyük şirketlerine bakın, aile şirketleri olduğunu göreceksiniz. Sırları, değişimi yakalamaktır. Ancak bunun için mutlaka bir kurum kültürü oluşturmak gerekli. Geleceği planlamak gerekli. Bilgiye sürekli açık olmak gerekli. En önemlisi de kurum içi iletişimi azami ölçüde sağlamak gerekli" dedi.
 
Sunumun ardından İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, İzgören’e plaketle teşekkür etti. Daha sonra Ahmet Şerif İzgören İZSİAD üyelerine kitaplarını imzaladı.

Yayın Tarihi : 24.03.2016 : 11:16

Etiketler : İzgörenden    Başarının    Püf    Noktaları    Bölge   


Yorumlar

2911
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN