Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Meteoroloji'den Son Uyarı!

Meteoroloji'den Son Uyarı!
Marmara'nın batısı ile Kıyı Ege'de yağışlar, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde etkili olacak.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre yurtta sağanak yağış bekleniyor.
 
Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ve Batı Karadeniz ile Kırşehir, Yozgat, Çorum ve Amasya çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
Yağışların Marmara'nın batısı (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale ile Balıkesir'in batı kıyılarında), Kıyı Ege'de (İzmir, Manisa, Aydın ve Muğla çevrelerinde) kuvvetli olması bekleniyor.
 
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı lodosla birlikte Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında hissedilir derece artacak, batı bölgelerde 3 ila 5 derece azalacak.
 
Rüzgar, genellikle güney ve güneybatı, güney ve batı kıyılarımızda güney ve güneydoğu yönlerden orta kuvvette, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde kuvvetli (30-60 km/sa), Marmara, Ege ve Batı Akdeniz'de yer yer fırtına (50-70 km/saat), Marmara'nın batısı, Kıyı Ege ve Batı Akdeniz'in batı kıyılarında kuvvetli fırtına (70-90 km/saat) şeklinde esecek.
 
İZMİR İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ:
 

Yayın Tarihi : 24.03.2016 : 11:02

Etiketler : haber    haberler    hava durumu    izmir    yağış    meteoroloji    Meteoroloji\'den Son Uyarı    ben tv    kanalben       


Yorumlar

6967
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN