Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kıratlı’da Şubadap Çocuk Mutluluğu

Kıratlı’da Şubadap Çocuk Mutluluğu
İzmir’in Dikili İlçesi Kıratlı Mahallesi’ndeki Kıratlı Esin Çağdaş İlkokulu’nda ‘Doğayı sevdiğini söyleme günü’ adıyla bir etkinlik düzenledi.

 

 
İzmir’de çalışmalarını sürdüren Praksis Müzik kolektifinin çocuklar üzerine müzik üreten bir kolu olan ’Şubadap Çocuk’ ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte Kıratlı Esin Çağdaş İlkokulu öğrencileri, şarkı söyleyip dans etti. Şubadap Çocuk’un 15 Nisan’da çıkartacağını duyurduğu ve ücretsiz olarak dağıtılacak olan ‘Gökyüzü kimin?’ adlı albümün şarkıları da seslendirildi. Çocukların danslar ederek, doğa ile ilgili bilgilendirildiği etkinlikte söylenen şarkılar, çocuklar tarafından çok sevildi. Ayrıca Şubadap Çocuk müzisyenleri öğrencilere yeni çıkan albümlerini dağıttı.
 
Kıratlı Esin Çağdaş İlkokulu Müdürü Aşkın Ayhan "Bize göre bir okul mutlu olmalı, eğlenceli olmalı, müzik olmalı, kitap olmalı, şiir olmalı. Bu amaçla çıktık yola ve her güne bir anlam kazandıran bir proje hazırladık. Bu proje kapsamında ise Şubadap Çocuk ile birlikte bir etkinlik düzenledik. Çocuklarımız hep birlikte şarkılar söyleyip, danslar ederek eğlendiler ve doğa sevgisi üzerine bilgilendirildiler. Şubadap Çocuk’a okulum adına çok teşekkür ediyorum. Etkinliklerimiz devam edecek" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 24.03.2016 : 10:17

Etiketler : Kıratlıda    Şubadap    Çocuk    Mutluluğu    Bölge   


Yorumlar

4952
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN