Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Uşak’ta 358 Kilo 868 Gram Esrar İmha Edildi

Uşak’ta 358 Kilo 868 Gram Esrar İmha Edildi
Uşak’ta son iki yılda ele geçirilen 358 kilo 868 gram esrar ile birlikte bir miktar uyuşturucu nitelikli hap ve hintkeneviri, polis tarafından yakılarak imha edildi.

 

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince son iki yıldaki 44 operasyonda; 358 kilo 868 gram esrar, 395 uyuşturucu nitelikli hap ve 104 kök hintkeneviri ele geçirildi. Adli süreci tamamlanan uyuşturucu maddeler, imhası için Emniyet Müdürlüğü Atış Poligonu’na getirildi. Uşak Vali Yardımcısı Mehmet Hulusi Kaya, Cumhuriyet Savcılığı ve polis nezaretinde, üzerine dökülen mazotla yakılarak imha edildi.
 
Uyuşturucuyla mücadelesinin aralıksız süreceğini vurgulayan Vali Yardımcısı Kaya, "Mevzuat gereği yargı aşaması tamamlanmış bu maddeler belirli süreler dahilinde komisyon nezaretinde imha edilmektedir. Maalesef genç yaşta uyuşturucu madde kullanımı son yıllarda artmıştır. Ancak emniyet güçlerimizin özverili çalışmaları sonucu bu durumu kontrol altına alma adına ciddi çalışmalar yapıyor. Kamuoyuna uyuşturucu maddelerin ne kadar zararlı olabileceğini anlatacak medyadır. Ailelere de bu konuda büyük görevler düşmektedir" dedi.

Yayın Tarihi : 23.03.2016 : 17:14

Etiketler : Uşakta    Kilo    Gram    Esrar    İmha    Edildi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2038
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN