Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dünyanın Sayılı Kortlarından Olacak

Dünyanın Sayılı Kortlarından Olacak
Küçük Kulüp Derneği tenis kortlarının zemini dünyanın sayılı kort zemin çeşitlerinden antuka kort olarak yenileniyor. Son sistemle inşa edilecek Küçük Kulüp tenis kortları yumuşak zemini ile sakatlanmaları en aza indiren, yağmurdan etkilenmeyen, doğa ile dost özellikleri ile dünyanın en çok kabul gören zeminine kavuşacak. Bu önemli yatırım ile Küçük Kulüp, bir kez daha Türkiye tenis camiasındaki öncülüğünü yenilemiş olacak ve üyelerine daha keyifli bir ortamda tenis oynama olanağı sunacak.

 

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik verdiği demeçte: 
 
“Yönetim Kurulumuz göreve geldiğinden bu yana kulübümüzün hem etkili bir sivil toplum örgütü, hem de İzmir’in önemli cemiyet kulübü olması yönünde stratejiler geliştirmiştir. Hayata geçirdiğimiz projelerle bugün 700 üst düzey üyesi ile Küçük Kulüp İzmir’de ve Türkiye’de önemli bir güç haline gelmiştir. Her ne kadar bu atılımlarımızla kulübümüz son zamanlarda sosyal projelerle gündeme gelmiş olsa da kulübümüzün temel taşı tenis ve spordur. Bu bağlamda yönetime geldiğimiz ilk senelerde kulübümüzün kortlarını son teknolojik skorboard, kamera sistemleri gibi ekipmanlara kavuşturduk. Geçen sene ise kulübümüzün soyunma odalarını yenileyerek üyelerimize çok daha ferah bir tesis sunma yolunda ilerledik.  
 
Bu yıl ise yaklaşık 60 senedir derinlemesine bir yenileme çalışmasına gidilmemiş olan, her ne kadar bizler için büyük anısı olsa da artık yenilenme ihtiyacı doğan kortlarımızı yeniden inşa edeceğiz. Bu bağlamda bize de yakışacak olan en iyisini yapmaktı. Ve tıpkı Paris Roland Garros zemini gibi antuka toprak kort sistemini kulübümüze kazandıracağız. Başladığımız inşaatın sonucunda bir ay içerisinde kulüp üyelerimiz Türkiye’nin sayılı kortlarından birine sahip olacak. Bu gururu Mayıs ayı içerisinde kortlarımız bittiği zaman görkemli bir açılış ile kutlayacağız. Bu projeyi hayata geçirmek adına maddi, manevi destekleri ile bize güç veren tüm değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. ” dedi.

Yayın Tarihi : 23.03.2016 : 17:09

Etiketler : küçük kulüp    başkan emre sarıgedik    roland garros       


Yorumlar

6977
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN