Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başbakan Kızılcahamam’da

Başbakan Kızılcahamam’da
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanları, Merkez Karar Ve Yönetim Kurulu (MKYK) İstişare ve Eğitim Kampı için geldiği Ankara’nın Kızılcahamam İlçesi’nde genç partililerle sohbet etti. Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, sohbetin hoca-öğrenci ilişkisi içerisinde gerçekleştirildiği belirtildi.

 

 
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanları, Merkez Karar Ve Yönetim Kurulu (MKYK) İstişare ve Eğitim Kampı için geldiği Ankara’nın Kızılcahamam İlçesi’nde genç partililerle sohbet etti. Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, sohbetin hoca-öğrenci ilişkisi içerisinde gerçekleştirildiği belirtildi.
 
Davutoğlu’nun gençlerle yaklaşık 2 saat süren görüşmesinde, siyasi içerik yerine siyasetin ahlaki olarak nasıl yapılması gerektiği ve siyasi yaşam konulu bilgi verdiği, gençlere mutlaka okumaları gereken çeşitli kitap tavsiyelerinde bulunduğu öğrenildi.
 
75 YAŞINDAKİ EMİNE TEYZEYİ ZİYARET ETTİ
 
Davutoğlu, toplantı sonrasında Ankara’ya dönerken Kızılcahamam ilçesinde yalnız yaşayan 75 yaşındaki Emine Küreksiz adındaki yaşlı kadını evinde ziyaret etti. Daha sonra kendisini dışarıda bekleyen Kızılcahamamlılar ile tokalaşıp sohbet eden Davutoğlu, Kızılcahamam Belediyesi’ni de ziyaret ettikten sonra karayoluyla Ankara’ya gelerek AK Parti Genel Merkezi’ne geçti.

Yayın Tarihi : 22.03.2016 : 20:43

Etiketler : Başbakan    Kızılcahamamda    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2148
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN