Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


O Otomobil Çalıntı Çıktı

O Otomobil Çalıntı Çıktı
Fatih, Aksaray Metrosu yakınındaki sokakta park halinde bulunan şüpheli araç bomba imha uzmanları tarafından incelendi. Yapılan incelemelerde olumsuz bir duruma rastlanmazken, otomobilin Antalya’dan çalındığı için arama kaydının bulunduğu belirlendi.

 

 
Fatih’te 5 gündür park halinde duran 34 TT 1327 plakalı beyaz otomobil mahallelinin dikkatini çekti. Vatandaşlar 155 Polis İmdat Hattı’nı arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri otomobili inceledikten sonra, çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Bölgeye Bomba İnceleme ve İmha Şube Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.
 
PEŞ PEŞE KONTROLLÜ PATLAMA YAPILDI
 
Ekipler, şüpheli otomobilde fünye ile yaklaşık 5 dakika arayla 2 kontrollü patlatma yaptı. Bomba imha uzmanları otomobilde olumsuz bir bulguya rastlamadı.
 
BOMBA DETEKTÖR KÖPEĞİ ARON DA ARAMA YAPTI
 
Patlamaların ardından aracı inceleyen polis ekipleri, daha sonra K-9 bomba detektör köpeği ARON ile araçta arama yaptı. Polis ekipleri tarafından çekiciye yüklenen otomobil, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmek üzere Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi.
 
ANTALYA’DAN ÇALINIP, İSTANBUL’DA SAHTE PLAKALI KULLANILMIŞ
 
Şüpheli araçla ilgili yapılan detaylı çalışma sonucunda, otomobilin Antalya’dan çalındığı için arama kaydı bulunduğunu belirleyen polis ekipleri, otomobile İstanbul’da başka bir araca ait 34 TT 1327 sahte plaka takılarak kullanıldığını tespit etti. Polis ekipleri çevrede bulunan güvenlik kameralarını toplayarak inceleme altına aldı. Konu ile ilgili olarak Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Polis, otomobili bırakan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Yayın Tarihi : 22.03.2016 : 19:58

Etiketler : Ek    Fotoğraflarla    Geniş    Haber    Yenidenşüpheli    Otomobilin    Arama    Kaydı    Çalıntı    Olduğu    Tespit    Edildi    Kanalben   


Yorumlar

9991
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN