Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


7 Ton Mısır Tohumu Çalmışlar

7 Ton Mısır Tohumu Çalmışlar
Türkiye’nin tahıl ambarı’ olarak bilinen Konya’da bir depodan piyasa değeri yaklaşık 120 bin lira olan 7 ton mısır tohumunu çaldıkları iddiasıyla 3 kişi gözaltına alındı. 

 

Konya Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından geçen hafta, Karatay İlçesi Elmacı Mahallesi’nde bulunan bir depodan piyasa değeri yaklaşık 120 bin lira olan 7 ton mısır tohumu çalındığı ihbarı ulaştı. Gece gerçekleşen olay üzerine çalışma başlatan polis, çevrede yaptığı araştırma ve görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda beyaz bir TIR’ın depodan ayrıldığı bilgisine ulaştı. Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis, TIR’ın plakasını tespit ederken, aracın Çumra İlçesi yönüne gittiğini belirledi. Çumra ile  Güneysınır İlçesi’nde araştırmasını derinleştiren polis, birbirleriyle bağlantılı olarak hırsızlığı gerçekleştirdikleri iddiasıyla 31 yaşındaki İhsan Y., 28 yaşındaki Mustafa E. ve 36 yaşındaki Sadettin B.’yi gözaltına aldı. Yapılan sorgularında İhsan Y. ve Mustafa E. suçu kabul etmezken, olayı gerçekleştirdiğini ileri süren Sadettin B.’nin verdiği adreste çalınan tohumlara ulaşıldı. 
 
Polis merkezine getirilen tohumlar sahibine teslim edilirken, 3 zanlı polisteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yayın Tarihi : 22.03.2016 : 13:57

Etiketler : Konyada    Bin    Lira    Değerinde    Mısır    Tohumu    Hırsızlığı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3246
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN